פורום
ניווט בפורום

טיפול שורש

ציטוט

לפני כשנה עברתי טיפול שורש והכל היה בסדר ונראה מוצלח, בלי כאבים וכלום. הצילום שגרתי במרפאה של קופת חולים הרופא אמר שיש חריץ בכתר ושמומלץ להחליף את הכתר כי עלולים לחדור חיידקים ולפתח זיהום בשן. הרופא שביצע את הטיפול שורש החליף את הכתר. לפני האכבת הכתר החדש, הוא שייף את השן מעט כדי ליישר את השטח לפי דבריו.בגלל כל המצב היייתי מעל חודש עם כתר זמני. היום עם הכתר הקבוע, כשאני לוחץ עם הכתר על השן הנגדית, אני מרכיש קצת לחץ באותה שן . אין לי בה כאב במצב רגיל וגם בלחיצה אין כאב, רק מעט לחץ. האם בהתחשב בליטוש הנוסף שהוא עשב בשן ובעובדה שהייתי עם כתר זמני הרבה זמן, ייתכן שיש משהו בשן? האם מה שתיארתי עלול לפתח דלקת בשן או שאין קשר? האם זה בכלל סימפטום לדלקת?

ציטוט

דרך האינטרנט כל האפשרויות שתיארת יכולות להיות. ייתכן ורק דרוש ליטוש נוסף ואיזון הסגר, וייתכן שיש בעייה אחרת. כך או כך, יש לקבוע תור לאיבחון וביקורת עם הרופא המטפל 

ציטוט

האם זה נשמע כמו אפשרות לסדק? האם מצד שני לגיטימי שיש תחושה קצת שונה בשן שעברה טיפול שורש ועליה כתר ?
אין לי כאב או משהו חריג אחר

ציטוט

דרל האינטרנט הכל אפשרי ואיני עוסק בניחושים. יכול להיות סדק, יכול להיות תזוזה של הכתר בשל הדבקה שהתרופפה, יכול להיות דלקת בקצה השורשים, יכול להיות דלקת חניכיים בשל סיבות שונות וכולי - המון אפשרויות שכולן שונות זו מזו וכולן רק אפשרויות, לא אבחנות. גש לרופא שטיפל בך שיבדוק ויחליט מה המצב ומהו הטיפול הנכון

התחברות

בודק...