פורום
ניווט בפורום

הארכת כותרת

ציטוט

נפל לי כתר מהשן, ( המבנה נשאר שלם) ,
בבדיקה נאמר לי שצריך להחליף את המבנה ולבצע הארכת כותרת.
אני רוצה להמנע מהארכת כותרת מכיוון שקראתי
שזו מעין פרוצדורה ניתוחית ומאוד ייתכן שיש צורך לקחת אחרי הטיפול משככי כאבים.
העניין הוא שמשככי כאבים לא עוזרים לי ולא משפיעים לי על כאבי שיניים.
וכרגע אני רוצה להמנע כמה שאפשר מכאב שיגרום לי לסטרס שישפיע עלי, על בעיה ממנה אני כרגע מחלימה.
כיצד ניתן לטפל כרגע ,אפילו חלקית, ואפילו שזה זה לא יהיה טיפול למצב אופטימלי, הרי לא אוכל להשאר ללא כתר. מה אפשר לעשות זמנית, ללא הארכת כותרת.
אודה לתשובתך.

ציטוט

הארכת כותרת בדר"כ מבצעים אם החלק שנותר מכותרת השן לאחר כל הטיפולים הינו קצר מדי או צר מדי לעומת מה שנחוץ כדי לקבע ולהדביק כתר לזמן ממושך בהדבקה קבועה. מהו המצב אצלך כמובן איני יודע, ותשובה מדוייקת יותר תוכלי לקבל מהרופא האישי, כמו גם אלטרנטיבות זמניות 

ציטוט

הרופא שלל אלטרנטיבה זמנית , מכיוון שלטענתו הארכת כותרת זה עניין פשוט שלא צריך לעשות מזה סיפור.

רציתי לשאול באופן כללי , ולא ספציפית למקרה שלי ,אילו אלטרנטיבות זמניות יכולות עדיין להיות .

ציטוט

צר לי, איני יכול לפרט טיפולים שונים ומצבים שונים בהתאם למצב האישי של כל אדם ששואל. יש לשאול את הרופא האישי לגבי אלטרנטיבות. לדוגמא לעיתים מספיק שפשוף והסרה של חלק מרקמת החניכיים הצמודה לשן וביצוע ריפוד מחדש והתאמה של הכתר הזמני, ולהמתין מספר שבועות לבדוק אם הנ"ל מספק או לא. דוגמא אחרת היא ביצוע הנ"ל עם מיכשור לייזר. דוגמא שלישית הינה כירורגיה מקומית עם תפרים. כל מקרה לגופו, וזו תשובה כללית בלבד

התחברות

בודק...