פורום
ניווט בפורום

משחת שיניים YYYYYYYYYY &XXXXXXXXXX

ציטוט

שלום. השיננית שלי המליצה לי על המשחה הזו. לאחר כשבוע-שבועיים של שימוש במשחה התחילו לי אפטות בפה, וכאשר הן החלו להיחלש לאחר תקופה ממושכת של כשלושה שבועות בערך, הופיעה לי דלקת זוויתית.
הפסקת להשתמש במשחה הזו זמן מה לאחר שהאפטות הופיעו. מעולם לא היו לי אפטות בפה ואולי כן הייתה דלקת זוויתית אבל לא ברמה שהורגשה לי כמו הפעם האחרונה. רציתי לדעת האם יש סיכוי שמדובר בתגובה למשחת השיניים, או שפשוט מדובר בצירוף מקרים מצער ואני יכול להמשיך להשתמש במשחה?

ציטוט

יכול להיות שיש קשר למשחת השיניים, ויכול להיות שזהו צירוף מקרים בלבד. אין דרך ממש חכמה להוכיח את הנ"ל, חוץ מאשר לא להשתמש בה לפרק זמן של מספר שבועות, ואז לנסות שוב, וללמוד מהתוצאות 

ציטוט

אני אסתמתי. משתמש במשאף מסוג סימביקורט כבר שנים רבות. הייתה לי נטייה יותר להשתמש בו באותה התקופה לפניי שינה(סוף פברואר-אמצע מרץ, מתי שכל העניין נמשך) בגלל שהיו לי יותר התקפים בגלל מזג האוויר. אולי השילוב גרם לזה?

ציטוט

בהחלט ייתכן, שאריות של סטרואידים ממשאפים כאלו על הלשון בהחלט יכולים לעורר תגובות דלקתיות, ועל כן למי שמשתמש בהם מומלץ לצחצ את הלשון בעדינות ולבצע שטיפת פה לאחר השימוש במשאף 

התחברות

בודק...