פורום
ניווט בפורום

סד לילה

ציטוט

מחפשת מומחה לאוקלוזיה באזור הצפון עבור אדם עם שחיקת שיניים, קליקים בלסתות ושרירי הלעיסה כה מפותחים שנראה כאילו הוא מחזיק שני כדורי טניס בפה. היכן יש והאם ניתן לקבל טופס 17 דרך רופא משפחה. תודה

ציטוט

אינני יודע דרך קופ"ח למי אפשר לקבל הפנייה ספציפית במרפאה הפרטית, אבל אפשר לבקש הפנייה לאחד מבתי החולים בצפון למחלקות רפואת הפה / כירורגיה פה ולסת 

ציטוט

אני שיננית שעובדת בין השאר בקיבוץ. אחראית המרפאה ,עמדת העבודה שלה במרחק חצי מטר ממני ומכסא המטופל ,והיא יושבת במרחק זה ומדברת בטלפון (אמנם עם הגב אלי) כשהיא מסרבת לעטות מסכה. כשהערתי לה כמה פעמים היא אמרה שרופא השיניים אחראי מרפאה (שלא עובד באותו היום) אישר לה את זה. ואם יש לי בעיה אני יכולה להתפטר. האם ישיבה לצורך עבודה משרדית כחצי מטר ממני כשאני עובדת בפה של המטופל אינה נוגדת את הוראות התו הסגול?ואם זוהי עמדת העבודה שלה ?כיצד לדעתך עלי לפעול? כמה סכנה יש בכך,ומה האחריות שלי בעניין אם יש כזאת חו"ח תהיה הדבקה. תודה רבה.
נב - קיבלתי את כל הנחיות משרד הבריאות כולל זאת משלשום על חובת עטיית מסכה של כל הצוות כל הזמן. (ומה עם המרחק ?)
שוב תודה

ציטוט

גם למיטב הבנתי זו אינה אופציה לשיקול דעת אלא חובת ציות להוראות משרד הבריאות בנוגע למניעת זיהומים בכלל וקורונה בפרט. עלייך לדבר עם הרופא ולפתור עניין זה, והמזכירה בוודאי לא היא שקובעת ואחראית. במידת הצורך - ניתן לפנות למשרד הבריאות בתלונה כמובן 

ציטוט

גם למיטב הבנתי זו אינה אופציה לשיקול דעת אלא חובת ציות להוראות משרד הבריאות בנוגע למניעת זיהומים בכלל וקורונה בפרט. עלייך לדבר עם הרופא ולפתור עניין זה, והמזכירה בוודאי לא היא שקובעת ואחראית. במידת הצורך - ניתן לפנות למשרד הבריאות בתלונה כמובן 

ציטוט
ציטוט

שמח לעזור 

התחברות

בודק...