פורום
ניווט בפורום

השתלת שיניים

ציטוט

אני צריך לבצע השתלת שתל בשן 22 ובטיפול שמבצעים כתוב
1) רגנרציה ( אני מניח שזה שחזור באופן כללי ) מה הכוונה בשתל ?
2) ממברנה
3) תחליף עצם
4) תחליף עצם שני.

אני מעוניין לדעת האם כל הנקודות הללו זה בעצם אותו דבר ?
האם כל זה ( נקודות 1-4) הם " הכרחיות " או ניפוח של התהליך ?
תודה דניאל

ציטוט

לפני שלוש שנים עשיתי השתלת שיניים עשיתי הרמת סינוסים והשתלת עצב ועכשיו בסדר אבל יש בעיה אחרי כל ארוחה אני צריך לנקות עם סינולית זה הגיוני כן או לא תודה

ציטוט

סביר להניח שהתכוונת  "השתלת עצם" ולא "השתלת עצב". בכל מקרה באופן כללי לאחר טיפולים כאלו לא רק שחייבים לבצע בצורה איכותית ומקסימלית את הנישוי בבית, כדאי גם לקבוע כל 3-4 ח' תור לטיפול לניקוי מקצועי עם השיננית / הרופא האישי, ולפחות פעם בשנה בדיקה אישית עם הרופא, ולהתקדם בהתאם לאיבחונים העדכניים.

ציטוט

אתה עומד בפני פעולה כירורגית ולא קיבלת הסבר על הפעולה / טכניקה / חומרים מהרופא האישי או מהרופא המנתח?  עליך לקבל תשובות מדוייקות ממנו ולחתום על טופס הסכמה שהבנתי מה יבוצע, בכל מקרה.

באופן כללי - אם חסרה עצם לסת באיזור המושתל הרופא יבצע השתלת עצם - הנ"ל מכונה גם רנגנרציה, אוגמנטציה, עיבוי רכס וכולי. ואז מבצעים את ההשתלה, ומעל כל הנ"ל מכסים בחומר שנקרא ממברנה, כדי שהעצם החדשה תישאר במקומה עד להחלמה, ותופרים אתה חניכיים מעל הממברנה והעצם והשתל. 

שתלים ברפואת שיניים - מהו השתל, איך מבצעים, למה הוא משמש?שתלים ברפואת שיניים - מהו השתל, איך מבצעים, למה הוא משמש?

התחברות

בודק...