פורום
ניווט בפורום

שלום רב,אני אמורה לעבור שיקום יסודי ומקיף בשתי הלסתות, לאחר הרכבת שתלים אשר לא צלחו. מלכתחילה היו בעיות בשל הגש

ציטוט

שלום רב,
אני אמורה לעבור שיקום יסודי ומקיף בשתי הלסתות, לאחר הרכבת שתלים אשר לא צלחו. מלכתחילה היו בעיות בשל הגשר הקבוע בלסת התחתונה שלא התאים מכל בחינה וגרם לי צרות שלא ניתן לתאר במילים. עברתי ועוברת עד עצם היום הזה סבל בל יתואר וחיה עם סבל קשה מנשוא 24/7. לאחרונה החלפתי את הגשר הקבוע בלסת התחתונה לגשר זמני עד שאתחיל את השיקום. ישנה בעיה מאוד מטרידה. בזמן השינה במהלך הלילה, הפה מתמלא בכמויות של רוק ובהמשך אני נחנקת עד כדי אי יכולת לנשום כמה שניות. אני נלחמת להחזיר את הנשימה. בזמן שאני יורקת לאחר הקימה, הגרון שלי מתמלא דם אשר ככל הנראה גורם לחנק מבהיל. למעלה משנתיים שיש לי דלקת כל חודשיים לערך בשתלים בלסת העליונה, בצד שמאל. יש נפיחות גדולה וכאבים. בזמן הצחצוח באופן קבוע יש דם שאני רואה במברשת השיניים. אני מניחה שריבוי הרוק והדם באים ממקום הדלקת. מדוע יש רוק רב דווקא בזמן השינה? יודגש כי מאז 02/2018 הלסת השמאלית מושבתת לחלוטין, איני יכולה ללעוס ולאכול. הלסתות לא נפגשות בזמן האוכל, ולכן אני אוכלת אך ורק בצד ימין של הלסת. הגשרים הזמניים תקופה ארוכה נשכו לי את הלחי הימנית והלשון. כיום, לאחר שהוחלף הגשר בלסת התחתונה, הדבר נפסק. השאלה, מה עושים עם בעיית הרוק שמתרבה בפה בזמן השינה. לפני הטיפול בשתלים, מעולם זה לא קרה. חשוב לי לציין ולהדגיש כי אני משמרת את הפה מכל בחינה. הצחצוח והשטיפות מתבצעות 3 פעמים ביום באופן יסודי ביותר למעלה מ-5 דקות כל פעם. מברשת שיניים טובה, משחה ומי פה רפואי. על אף זאת, הדלקת לא נפסקת והכאב תמידי אך נסבל. תודה רבה למתן פתרון!

ציטוט

אני מתנצל, אין לי כל יכולת לאבחן או להציע רעיונות למצב כה מורכב באינטרנט. ההמלצה היחידה שאוכל לתת היא לבצע איבחון יסודי ומקיף בראש ובראשונה למצב השתלים ודלקות החניגיים, כדאי לבצע עם מומחה לחניכיים או מומחה לכירורגיה פה ולסת, כמובן תוך כדי איזון של הגשרים הזמניים שמחליפים את הגשרים הקודמים שסבלת מהם. רק לאחר איזון ופתרון בעיות החניכיים יהיה אפשר להגיע לפתרון הקבוע. בהצלחה  

התחברות

בודק...