פורום
ניווט בפורום

מילה טובה

ציטוט

אני מוצאת לנכון להגיד מילה טובה, אני רואה את השאלות שאנשים שואלים כאן ואתה תמיד עונה בסבלנות בצורה מפורטת עם המון ידע ומידע.
ראיתי גם את האתר שלך ויש שם אין ספור כתבות שיכולות לעזור ולסייע לזקוקים לטיפול ועזרה בשיניים.
נתקלתי במאמר למה צריך רופא אישי וכן בתגובה שלך לרופא שעובד בקופת חולים.
מאמרים שבהחלט מעלים לא מעט חומר למחשבה.
אני חושבת וגם רואה כאן שהרבה מתלבטים בין רפואה פרטית לרפואה ציבורית שכאמור יש לכל דבר את היתרונות והחסרונות שלו.
היה מעניין למען השקיפות וההגינות לראות מה כתב לך אותו רופא שיניים שעובד בקופה ציבורית.

ציטוט

מודה לך מקרב לב על דברייך החמים והטובים  

לאותו רופא עניתי לאחר שכתב מה שכתב בפורום פייסבוק שפתוח רק לרופאי שיניים. הוא היה רופא פרטי שלא הצליח במרפאתו מסיבות שונות, ובחר לסגור ולעבור לקופ"ח. במשך השנים התקדם ונהיה מנהל סניף.  

ציטוט

סגירת עסק לפעמים היא עקב ניהול לא נכון וכעת הוא מנהל סניף ?ו האם עצם העובדה שהוא מנהל סניף מעידה על מקצועיותו ? האם מנהל סניף בקופה הוא בהחלט מקצועי יותר ?

ציטוט

בעסק פרטי לטוב ולרע יש אחריות ישירה של בעל העסק לכל הקורה שם, כולל אספקטים כלכליים. אין זה אומר שאינו רופא טוב, ובמקביל - רופא שמצליח כלכלית אין בהכרח פירוש הדבר שהוא גם רופא מצויין. כמובן יש דוגמאות מכל הכיוונים. כנ"ל במקביל רופא מצויין אין בהכרח פירוש הדבר שיהיה גם מנהל צוות מצויין (פרטי או בקופ"ח). ומנגד מנהל מצויין לא בהכרח היה רופא מצויין. על כן זהו דיון אינסופי ותיאורטי בלבד, ונסתפק בכך.

ציטוט

ובגלל שהעלית נושאים חשובים ממש שבהחלט מעלים חומר למחשבה... עניין אותי מה כתב.... (:

התחברות

בודק...