פורום
ניווט בפורום

כאב בשן בינה

ציטוט

שלום. לפני כשבועים ביצעתי סתימה בצד ימין של הפה ופתאום החלו לי כאבים מחור בשן בינה עליונה בצד ימין של הפה. ממש כאבי תופת, הלכתי לרופא השיניים והוא סתם לי את החור ואמר שהתלונה לא אופיינית לפי החור שראה. טען שהיה חור אבל לא כזה שאמור לגרום לכאבים כאלה. יש לציין שהרגישות פחתה באופו משמעותי וכבר אין לי זרמים כמו שהייתי מרגישה לפני. מה שכן מאחורי שן בינה ימנית למטה שמתי לב שיש כמו בלוטה נפוחה(כל האיזור כזה נפוח) כי השן מסיימת לגדול בדיוק ועדיין יש לי כאב מעומעמם מדי פעם שמקרין למפרק וכנל לגבי מעט רגישות לחום וקור. הרופא שעשה את הסתימה בשן בינה העליונה בדק את הפה ואציין שגם כשבדק הבלוטה הייתה נוכחת אך הוא לא ציין על כך כלום, או שראה משהו חשוד שיכול לגרום לכאב הזה. שאלתי היא ממה זה יכול להגרם הרי השן בינה ממש בחוץ והרופא ציין שהן גדלו בסדר. מה שכן בצד שני של הפה למטה השן בינה קצת עקומה אבל גם בתהליך גדלה בנתיים היא גודלת רגיל למרות שהיא עקומה. ממה זה יכול להיות אשמח לעזרה. האם כדאי לחזור לאותו רופא או לחכות שהכאב יעבור? הכאב הוא די פחות ביחס לכאב שהיה לפני כן. אודה לעזרה

ציטוט

אין לי כל דרך לנחש ולאבחן נכון את המצב. אני ממליץ לבצע בדיקה נוספת ועדכנית לגבי המצב עם הרופא האישי שטיפל בך, בדק וצילם, ולעדכן אותו על כאבייך / תחושותייך. 

התחברות

בודק...