פורום
ניווט בפורום

כאב אחרי סתימה לבנה

ציטוט

שלום,
לפני כשנה וחצי ביצעתי מס' סתימות לבנות בצד ימין של הפה, מאז יש לי כאבים בלעיסה. פניתי לרופא לט"ש והוא טיפל לי ב2 שיניים מתוך 3. בשן ה1 שנמצאת מעלה שן16 הוא טען שהיה סדק בכותרת ושבר באימייל(כנראה שבסתימה שהייתה לפני פגעו לי בשן) ואכן לאחר הסתימה הייתה הקלה משמעותית בלעיסה. אציין שבסיום הסתימה הוא ציפה לי את השן בחומר מסויים. לצערי לאחר כ5 חודשים הכאב בלעיסה באותה שן חזר אמנם אין כאב במגע של ציפורן בשן אך הפעם יש כאב מסוג אחר- כל פעם שאני אוכלת משהו דביק(שוקולד בעיקר, במבה, לחם קשה) אני מרגישה שיש לי כאב משמעותי ומציק. (שלא לדבר על הסתימות למטה שעדיין כואבות, היא המשמעותית מבניהן). הוא אמר שאני מהדקת שיניים ועשיתי סד לילה אך הסד דווקא מחמיר את הכאב וגורם לי לכאב משמעותי יותר כשאני אוכלת מאשר שאני ללא סד. שאלתי היא האם ייתכן שהחומר שהוא ציפה לי בו את הסתימה ירד ולכן אני מרגישה כאבים מסוג זה ובמידה ולא ממה ייתכנו הכאבים? השן הזאת עברה כבר 3 סתימות באותו מקום מכייון שה2 סתימות הראשונות היו לא מוצלחות וסבלתי מכאבים נוראיים בלעיסה. מה כדאי לעשות? כבר די מיואשת

ציטוט

צר לי, אין לי כל אפשרות לנחש או לאבחן מה כואב לך - עלייך לגשת לבדיקה עדכנית או עם הרופאים שטיפלו בך, או עם רופא אחר, בכדי לקבוע מהי סיבת הכאב ומה הטיפול המומלץ 

התחברות

בודק...