פורום
ניווט בפורום

יישור שיניים

ציטוט

שלום, מתעניין ביישור שיניים, ולאחרונה ראיתי חמישה רופאים שונים, כולם עבדו עם אינויזליין, ואמרו לי שהטיפול ייקח שמונה/תשעה חודשים.
הלכתי לעוד רופאה אחרי שקיבלתי המלצה משני חברים שטופלו אצלה בעבר(רק אחת מהם עשתה יישור שיניים אצלה לאחרונה), והרופאה הספציפית הזאת אמרה לי שהיא הפסיקה לעבוד עם אינויזליין כי הם יקרים והיום יש עוד חברות שמספקות את אותה טכנולוגיה בעלות יותר נמוכה, היא הייתה מאוד אינפורמטיבית ונחמדה, היא אמרה לי שהטיפול אצלה ייקח שישה חודשים והעלות תהיה נמוכה ב 3/4 אלף ש''ח.
היא עובדת עם חברה בשם

D-aligners.
מישהו מכיר את החברה? למישהו יש איזשהי חוות דעת עליה?
הרופאה הזאתי הייתה היחידה שאמרה לי שהיא תצטרך לשייף כמה מילימטרים קטנים מהשיניים כדי שיהיה להן מקום להסתדר.
רציתי לדעת אם השיוף הוא דבר שכיח ביישור שיניים? יכול להיות איזה נזק בטווח הרחוק?
הארות ועצות יתקבלו בברכה... תודה מראש.

ציטוט

נתחיל מהשאלה לגבי שיוף- ייתכן ובכל אחת מתוכניות הטיפול ומהחברות שהוצעו יהיה צורך בשיוף קל בשל צפיפיות בלסת לעומת גודל פיזי של השיניים המעורבות. ככלל, אם אפשר להימנע משיוף -עדיף. אבל לעיתים אין ברירה.

לגבי השוואה בין 2 החברות - אינני מוסמך לקבוע ואינני מומחה ליישור שיניים. מן הסתם כל חברה תביא לפיתרון, ואכן אינביזהליין יקרה מכולן - אך בעיני חלק מהרופאים כפי שהבנת זה איננו חיסרון, אלא תוספת הכרחית. 

התחברות

בודק...