פורום
ניווט בפורום

שלום רב,בשן 36 התגלה לי סדק, לאחר שהיתה לי דלקת ועשו לי אכסטרפציה.מומחה שורש של מכבי דנט אמר שסיכויי הצלחת טיפול

ציטוט

שלום רב,
בשן 36 התגלה לי סדק, לאחר שהיתה לי דלקת ועשו לי אכסטרפציה.
מומחה שורש של מכבי דנט אמר שסיכויי הצלחת טיפול השורש הינם 50% ואין הם נותנים אחריות הבחין בקו סדק עמוק ב-D אינו מתקדם לאורך הרצפה או לכיוון M
אני בת 45 השאלה אם מראש ללכת על עקירה כירורגית.
יש מרפאות שנותנות אחריות על השן אם אעקור ואעשה את השתל, מבנה וכתר אצלהם.
לא בא לי לשלם מעל 3000 שקל על טיפול שורש עם ההתקן הלא נעים הזה, מבנה וכתר ואז כעבור מספר חודשים הכל יתמוטט ואאלך לשלם מחדש על עקירה וכו'.

מה דעתכם?

ציטוט

לא הבנתי את מהות הביטוי "לא בא לי לשלם XXX ". יש מצב מסובך בשן. מצד אחד את לא רוצה לעקור. מצד שני מדוע שרופא (קופ"ח או פרטי) יבצע טיפול מסובך שהפרוגנוזה שלו נמוכה או בינונית, ישלם משכורות והוצאות כדי לעזור לך בבעייתך הרפואית, וישלם הנ"ל מכיסו אם הטיפול לא יצליח? יש כמובן רופאים שילכו לקראתך ויבצעו הנ"ל ויסוכם איתך מראש מהו פרק הזמן הסביר שבו תינתן לך הנחה מסויימת בטיפול המשכי במידה וטיפול זה לא יצליח, למשל. וכמובן עלייך להחליט סופית לאחר שתשתמעי הסבר מדוייק על מצב השן, הפרוגנוזה, אפשרויות טיפול, אלטרנטיבות וכולי, ולסכם עם הרופא את כל פרטי הטיפול והניסיון להציל את השן מעקירה. ויש גם רופאים שלאחר בדיקה יחליטו אולי שהמצב בשן לא מאפשר אפילו ניסיון וימליצו מראש על עקירה.

התחברות

בודק...