פורום
ניווט בפורום

תמיסת סולודנט, כלורקסידין

ציטוט

שלום, קראתי על כל מני פתרונות לריח רע מהפע ואחץ מהן הייתה שטיפת הפה עם תמיסת כלורקסידין. הבנתי שבשימוש ממושך נוצרים כתמים על השיניים ויש לי כמה שאלות:
1. אחרי כמה שימושים אני אמור להבחין האם זה פתר את בעית הריח והאם להפסיק את השימוש כשהבעיב נפתרה או שצריך להמשיך כמות ימים מסויימת בכל מקרה
2. האם זה משהו שפוץר את הבעיה לתמיד או שצריך להשתמש בתמיסה לתמיד(למשל שבוע כן שבוע לא בכדי למנוע הכתמת שיניים)
3. מההמינון שצריך להשתמש בתרופה? כמה מיליליטר ולמשך כמה זמן
א. יש לי השלמת שן לשן הקידמית שחלק ממנה נשבר לפני כמה שנים, האם יכולה להיות הכתמה מוגברת על השלמת השן?
4. האם ניתן להשתמש בתמיסה ללא ייעוץ רופא שיניים ומקסימום היא לא תועיל? האם יכול להגרם נזק מהשימוש?

תודה

ציטוט

יש לבצע בדיקה יסודית ולאתר מהי הסיבה לריח הרע מהפה .  הסבר ועצות שונות ניתן למצוא כאן: ריח רע מהפה - סיבות ופתרונות

באופן כללי שטיפות פה שמעילות כלורהקסידין בריכוז גבוה מיועדות לשבוע שבועיים לאחר פעולות כירורגיות ואינן מתאימות לטווח ארוך ובוודאי שתתכן הכתמת שיניים כמו גם פגיעה זמנית שתתכן בחוש הטעם למשל. אגב - ובציניות - גם אם היית מגרגר אקונומיקה 20 פעם ביום זה לא היה עוזר. (אל תבצע זאת, זו דוגמא צינית להמחשת הרעיון)

התחברות

בודק...