פורום
ניווט בפורום

נהלי סטריליזציה

ציטוט

עקרתי לבת שלי ( בת 8) שן במרפאת שיניים ( כלולה בהסתדרות) , ביום העקירה - זה היה מקרה חירום והרופאה הגיעה במיוחד .ברצוני להעלות מספר דברים שהפריעו לי : על המשטח עבודה היו כבר כלים בסיסיים (מראה, דוקרן, פינצטה , וזוג כפפות) , שהוכנו יום קודם - כי המרפאה באותו היום הייתה סגורה - האם זה נוהג על פי חוק? הכלים לא היו מכוסים בניילון או משהו כזה ונכנס בי פחד שאולי שכחו אותם שם מבלי שיעברו סטריליזציה ממטופל קודם. 2) הרופאה עבדה ללא מסיכה 3) על המגש איפה שישנם עוד כלים ישנה שן אמיתית של ילד , שלדבריה עברה ניקוי וסטריליזציה ומשמשת כדגם. האם מקובל ? 3) יום לאחר העקירה הגענו לביקורת לאחר שהבת התלוננה על כאבים חזקים , ביקשתי מהסייעת רופא שיניים שתראה לי היכן מנקים את הציוד - היא הראתה לי במטבח את האוטוקלאב, בנוסף הסבירה לי שהמזרק הוא חד פעמי והכניסה את ידה לתוך פח פלסטיק של קרפולות ומחטים משומשים ואף אחזה זאת בידיה כדי להסביר לי איך זה נראה כשזה משומש איפה זורקים . לאחר מכן בתי נכנסה לביקורת והפחד שלי שהיא שהסייעת השתמשה באותן כפפות בהן החזיקה את בקרפולה ובמחט המשומשת . היא נגעה לילדה בפה אחרי שעבר יום מעקירה כירורגית. אם הכפפה שנגעה בקרפולה והמחט המשומשים היו עם דם יש אפשרות להידבק כך באיידס ???? בבקשה מענה אני דואגת מאוד

ציטוט

מה שרשמת ותיארת נראה מוזר מאוד ובהחלט לא עונה לסטנדרט המצופה. תוכלי לפנות למשרד הבריאות בתלונה אם תחפצי.

כל טוב,

התחברות

בודק...