פורום
ניווט בפורום

הגיינה במרפאת שיניים

ציטוט

1. האם רופא יכול לעבוד ללא מסיכה ? 2. האם ניתן להכין כלים בסיסיים ( מראה, פינצטה, דוקרן, כפפות) על משטח העבודה במגש עוד יום קודם ? הגעתי למרפאה למקרה sos , הכלים היו כבר על המגש ביום בו המרפאה היתה סגורה והגעתי למרפאה שאינני מכירה למקרה עקירה חירום של הילדה שלי בת ב - 8. נכנס בי פחד שהסייעת שכלה אותם על המגש ונעשה בהם שימוש. 3. ליד המגש יש שן אמיתית של ילד בן שש- הסבירה לי הרופאה שזה דגם . של שן אמיתית שכבר עברה ניקיון , האם זה מותר? 4) מיום העקירה ב 19:00עד למחרת המשיכו הכאבים והלכנו יום אחרי לביקורת - שוחחתי עם הסייעת של רופאת השיניים על ענייני ההיגיינה שלעיל , היא לקחה אותי למטבח והכניסה את היד שלה שהייתה עם כפפה לתוך פח פלסטיק של פסולת חדה משומשת והוציאה משם קרפולות ומחט משומשים , והסבירה לי איך הכל נזרק לפח ושהכל חד פעמי , שהם מנקים . אני נבהלתי לראותה מחזיקה את זה ביד מתוך הפח . הבת שלי נכנסה לביקורת ואחזה בי בהלה שהסייעת לא החליפה כפפות לאחר שהחזיקה והראתה לי את הקרפולות והמחט המשומשת , הכל קרה מהר, האם אפשר להידבק ככה באיידס? היא נגעה בפה של הילדה עם עקירה עם הכפפות האלה ואם היה דם בכפפה ????

ציטוט

בהחלט לא מקובל, אם כי אין חשש להדבקות מאיידס כאשר הדם יבש ולא היה פצע דקירה ממחט למשל.
תוכלי לפנות בתלונה למשרד הבריאות.
כל טוב,

התחברות

בודק...