פורום
ניווט בפורום

שאלה בנוגע לכתרים ושתל

ציטוט

שלום רב,
אם אני רוצה וצריכה לבצע כתרים ברוב הפה בגלל חוסר אסתטיקה וכן בגלל שיניים שאינן בריאות וכמעט לא נשארו עליהן שכבות (עקב הפרעות אכילה מגיל נעורים)
אך עקרו לי שן אחת טוחנת למטה (לא שן אחרונה) לפני כשנה.. מה שאומר שאני צריכה לעשות גם שתל, מבנה וכתר? במקום בו חסרה השן
האם מומלץ להתחיל קודם עם הכתרים ברוב השיניים ולאחר מכן לבצע את השתל וכל ההליך איפה שחסרה השן
או להיפך, תחילה שתל מבנה וכתר?
ועוד שאלה שאולי לא תוכל לענות לי כאן, הציעו לי גם לעשות פשוט גשר כזה איפה שחסרה השן במהלך ביצוע הכתרים בפה
מה העדיפות מבחינה רפואית והן מבחינת מה שיחזיק לשנים רבות יותר? לא קיבלתי תשובה חד משמעית כשניסיתי להבין.
חשוב לי לציין שאני צעירה, מתחת לגיל 30 וסובלת מחרדות מטיפולי שיניים ופחדים בגלל טיפולי עבר כושלים ולא מקצועיים
כך שאני גם ממש מנסה להבין איזו התמחות צריכה להיות לרופא שאני מחפשת ויוכל לטפל בי על הצד הטוב ביותר.
תודה רבה !

ציטוט

אף רופא לא יכול לענות לך על שאלות לגבי מצבך האישי ומהי תוכנית הטיפול המומלצת  האישית. ראשית יש למצוא רופא אישי שאיתו תסתדרי ותוכלי לפתח יחסי אמון, כולל חשוב לקבוע פגישת ייעוץ ובדיקה ראשונית ולהתררשם גם מהיחס ומהתשובות. המלצות הכי טובות מתקבלות לא מפרסומות אלא מהמלצות מבני משפחה / חברים / שכנים , או לחפש בגקוגל אתרים שמדרגים מרפאות ולקרוא את הההמלצות של מטופלים אחרים.

התחברות

בודק...