פורום
ניווט בפורום

הדבקת כתר שנפל

ציטוט

לפני שבוע נפל לי כתר כפול שבוצק על 2 שתלים לפני 7 שנים עם השתלת עצם והרמת סינוס. הרופא הדביק לי אותו חזרה בדבק חזק. מאז התחושה שלי באותו מקום לא נוחה יש לי לחץ. בהתחלה הרגשתי דפיקות באזור החניכיים. מאז אני מרגישה תחושה של סינוסיטיס שלא חולפת. הכתר מודבק בדבק חזק. מה אפשר לעשות?
אודה על תשובה

ציטוט

מן הסתם העצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך הוא לחזור למרפאה ושרופא יבדוק אותך ויאבחן.
כל טוב,

ציטוט

תודה לרופא על התשובה.
ההדבקה היתה לפני יותר מחודש וחצי. הרופא הפנה אותי לכירורג פה ולסת שעשה לי בדיקת אקספלוראציה של השתל עם הרדמה. התוצאה שהשתל בסדר. הוא גם שייף את השיניים כי הכתר היה עקום. הייתי צריכה שבוע כדי להתאושש מזה אך מאז הדבקת הכתר ועד היום יש לי כל הזמן תחושה של סינוסיטיס ונזלת שיורדת לגרון. השאלה שלי אם אני צריכה להוציא בכל זאת את הכתר כדי להיפטר מהתופעה הזו של הליחה, נזלת ומעין סינוסיטיס שיש לי מאז.
אודה לתשובתך.

ציטוט

צר לי, אך לא אוכל לאבחן או להציע טיפול שונה ממה ששני רופאים בדקו ואיבחנו. עלייך לעדכן את הרופא המטפל כי הבעייה לא נפתרה, ולהתייעץ עימו מה עוד אפשר לעשות. יכול להיות שיפנה אותך לבדיקה חוזרת ו/או בדיקת מומחה אף אוזן גרון, ויכול להיות שיציע פתרון אחר.

כל טוב,

התחברות

בודק...