פורום
ניווט בפורום

כאב לאחר סתימה

ציטוט

לפני כחודשיים עשו לי סתימה לבנה קטנה בשן 36 (טוחנת שמאלית תחתונה),החור היה ללא כאב אציין שהיה קשה לראות את החור בצילום (שעתיתי כחלק מבדיקה רגילה) ואני זיהיתי את החור (ועוד אחד חוץ ממנו) כששני רופאים ושיננית פספסו אותו. כמה ימים לאחר הסתימה התחילה לי רגישות וכאבים קלים ומעצבנים שמרגישים מתוך השן,זה בא והולך ולא תמיד בלי קשר לאכילה או שינה,חזרתי לרופאה כמה פעמיםעד כשבועיים וחצי לאחר הטיפול והיא אמרה שמדובר ברגישות ואין מה לעשות יעבור עם הזמן.היית רגיעה ברגישות וכמעט שלא הורגשה עד לפני כשבועיים. בבוקר אחרי הארוחה תקף אותי כאב פועם חד שנמשך כפחות מחמש שניות ומאז הכאבים הקלים והמעצבנים חזרו,זה לא מפריע לתפקוד היומי ולא לשינה זה בא והולך ההבדל הוא מהפעם האחרונה שזה מגיע הרבה יותר לעיתים נדירות יש כאב חד פועם לפחות מחמש שניות(בנתיים היה לי את הכאב החד רק פעמיים שלוש) אני מרגיש אותו יותר אם אני נשאר בפוקוס עליו אחרי שהוא מתחיל. מה זה יכול להיות? (אני ינסה סד לילה אך במידה וזה ימשיך מה זה?)

ציטוט

בהחלט ייתכן כאב ורגישות לאחר סתימה. אבל החמרה של המצב למצב של כאב פועם וחד משחיד שיש דלקת בעצב. יש לגשת לבדיקה עדכנית עם הרופא האישי

התחברות

בודק...