פורום
ניווט בפורום

יישור שיניים

ציטוט

שלום,
אני נמצאת בתהליך של יישור שיניים, לקראת הסוף.
בשיניים התחתונות יש לי 2 ניבים שהם יותר גבוהים מהשיניים האחרות שלידם, זה מפריע לי.. הם היו קצת יותר גבוהות והרופאה הורידה אותם, עכשו אמרתי לה שאני רוצה להוריד אותם עוד, בשביל שהם יהיו באותו גובהה עם האחרות. היא אמרה לי שזה בעיה להוריד ניבים. השאלה שלי האם זה באמת בעיה או שזה פשוט פחות עבודה בשבילה? כי היא כבר הורידה אותם קצת, אז זה כן נראה אפשרי..
תודה

ציטוט

איני יודע מה כוונתך בלהוריד ניבים... אולי הכוונה היא ללטש מעט מחלקם הגבוה בכדי שייראה פחות בולט? אם כן, פעולה זו בהחלט אפשרית - אך רק לשיקול דעתו של הרופא המטפל עד כמה אפשר עוד להוריד מבלי לפגוע בחוזק השן , כיוון שלמעשה מדובר בקיצור של חלקי השן (אמאייל ו/או אמאייל ודנטין) והחלשתה. מה גם שקיצור קיצוני מדי עלול לגרום לרגישות בשן ואולי גם לנזקים חמורים יותר 

ציטוט

הכוונה להכניס אותם לתוך החנייכים שיהיו יותר נמוכות ולא גבוהות יותר משאר השיניים..
אם זה אפשרי?
ובכללי ניבים אומרים להיות יותר גבוהים משאר השיניים?

ציטוט

ניבים תמיד הינם גדולים ודומיננטיים יותר מאשר שאר השיניים הקדמיות, וצורתם לרוב משולשת. לעיתים בתהליך יישור שיניים אפשר להפחית באפקט הדרמטי שלהם, ולעיתים בסיום הטיפול אפשר ללטש מעט את הקצה ולעדן את הופעתם בפה (כך שלא ייראו כשיניי "ערפד").  

התחברות

בודק...