פורום
ניווט בפורום

שיקום פה מסיבי של לסת עליונה- בחירה בין עקירה לחידוש טיפול שורש

ציטוט

ד"ר גיא וולפין - שלום
לצורך ביצוע שיקום פה מסיבי של לסת עליונה, הלכתי למספר מרפאות של שיקום פה לצורך קבלת תוכניות שיקום (לצורך האבחון ביצעתי צילום סטטוס ו- CT ). הבעיה שיש הבדל ניכר בין התוכניות שהציעו לי .
בשיניים 25 , 26 בוצע טיפול שורש +מבנה+ כתר לפני כ- 20 שנים : חלק מהרופאים מציעים עקירה + שתל וחלק טיפול שורש חוזר כולל חידוש מבנה+כתר.
שן מס' 14 בוצע טיפול שורש+ מבנה+ כתר לפני כ- 20 שנים . הכתר והמבנה נשברו לפני כשבועיים , האם אפשרי לבצע שיחזור של טיפול השורש או שנדרש לבצע עקירה+שתל.
שן מס' 46 בוצע טיפול שורש . אין לי כרגע שום בעיה עם שן זאת , הבעיה שחלק מהרופאים מציעים חידוש טיפול שורש.
שיניים 15, 16 – בכל התוכניות מוצע עקירה + שתל.
שן 24 – בכל התוכניות מוצע עקירה , אבל חלק מהתוכניות מציעות יישום גשר על גבי שיניים 23, 25 (שן תקינה) במקום שתל .
בשן 27 יש לי תחושה מציקה , אבל מעניין שאף רופא לא הציעה טיפול עבורה.

אני עומד בפני טיפול מורכב וארוך עם עלות כספית לא מובטלת .
אשמח לקבל את עזרתך בחוות דעת ובייעוץ איזה בדיקות נוספות עלי לבצע על מנת להגיע לבחירת תוכנית שיקום מיטבית מהיבט הטכני
תודה מראש על עזרתך
א. אשר

ציטוט

אני מצטער, אבל איך אני (או כל רופא אחר) יכול להציע משהו רציני ומקצועי בלי רנטגן, בלי בדיקת הפה, בלי בדיקה רפואית כללית וכולי? זה אפילו בגדר רשלנות מבחינתי.
עצתי - כירורגיה על ידי מומחה לכירורגיה, טיפולי שורש על ידי מומחה לטיפולי שורש וכולי.
לבחור מרפאת שיניים לפי המקצועיות והמלצות, ולא בגלל פרסומות או מחיר זול או הבטחות מעניינות כמו "נגמור את כל הטיפולים ביום אחד" וכולי.
כל טוב,

התחברות

בודק...